TRENER PERSONALNY

Trener Personalny to osoba, która zadba o Państwa zdrowie i zgrabną sylwetkę. Przypilnuje by wraz z treningiem stosowali Państwo odpowiedni program dietetyczny dostosowany indywidualnie do typu sylwetki, szybkości metabolizmu czy przyzwyczajeń kulinarnych. Poprowadzi indywidualnie poprzez trening siłowy lub redukcyjny dbając o odpowiedni poziom motywacji oraz bezpieczeństwo wykonywania ćwiczeń.

Dzięki naszej współpracy już nigdy nie będą musieli Państwo tracić mnóstwa czasu i energii na nieefektywne treningi i nic nie dające diety.

Paweł Kurzydło

Paweł Kurzydło

Jestem absolwentem Wychowania Fizycznego na Politechnice Opolskiej. Moja specjalizacja to odnowa biologiczna. Interesuje się sportem od dzieciństwa .Zawsze starałem się dbać o swoją kondycję i zdobytą formę. Moją szczególną pasją są ćwiczenia siłowe, które uprawiam już od 20 lat . Pomagają mi one nie tylko utrzymać dobrą sprawność fizyczną , ale również bardzo pozytywnie wpływają na moje samopoczucie oraz dobry stan ducha.Po tylu latach nie wyobrażam już sobie dnia bez ćwiczeń to z pewnością stało się częścią mojego życia. Jeżeli chodzi o moje doświadczenie zawodowe to rozpocząłem je w klubie fitness, gdzie pracowałem 10 lat. Tam też rozpocząłem moją pracę z ludźmi. Cieszę się ,gdy mogę dbać o ich prawidłowe wykonywanie ćwiczeń i technikę. Praca ta z pewnością daje mi dużo radości i energii oraz motywuje mnie do pogłębiania mojej wiedzy i umiejętności. Treningami osobistymi zajmuje się od 16 lat. Uważam ,że jest to bardzo dobra forma ćwiczeń. Każdej osobie poświęcam 100% mojego czasu i mogę przekazać więcej wiadomości na temat zdrowego odżywiania i prawidłowego treningu. Jestem osobą która ceni czas a więc punktualność i w pełni wykorzystany czas treningowy jest moim priorytetem. Treningi staram się prowadzić w sposób interesujący i ciekawy. Dlatego też indywidualnie dopasowuje trening do danego klienta. Moje treningi przeprowadzam z uśmiechem i odpowiednią motywacją tak aby zarazić klienta dążeniem do celu jakim jest uzyskanie wymarzonej sylwetki.
Dominika Płaszczymąka

Dominika Płaszczymąka

Aktywność fizyczna jest niezbędnym elementem mojej codzienności. Każdy doskonale wie , że znakomicie wpływa ona nie tylko na nasze zdrowie, ciało ale też samopoczucie – znam te zalety i czerpię z nich dużymi garściami. Pierwsze lata moich sportowych zmagań związane były z lekkoatletyką, która pokazała mi jak dobrze smakuje sukces i osiąganięcie założonego celu, po wielu godzinach wylanych potów na sali treningowej. Kolejno i do dnia dzisiejszego związana z Crossfit, poznałam zakamarki zarówno pracy siłowej, gimnastycznej jak i wytrzymałościowej. Połączenie wszystkich trzech wymionionych, sprawia, że czuję się zdrowa i sprawna. Swoją pasję zamieniłam na pracę nie tylko nad swoją formą, ale też Waszą. Staram się, żeby moje podopieczne poczuły się atrakcyjne oraz osiągnęły swoje indywidualne cele treningowe. Dzięki zdobytej wiedzy teoretycznej na kursach oraz praktycznej na sali, a przede wszystkim pasji w tym co robię, współpraca owocuje dużymi efektami. Zapraszam na wspólny trening.